
Машина генератор білого шуму для сну дітей, колонка пристрій білого шуму для малюка Hechpro (WN-01)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: СКЛ WN-01 (1)
881 ₴
528,60 ₴
Показати оптові ціниОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Машина генератор білого шуму для сну дітей, колонка пристрій білого шуму для малюка Hechpro (WN-01)»

Цей генератор білого шуму також має різні режими роботи та налаштування гучності. Ви можете вибрати оптимальний режим залежно від ваших уподобань та потреб. Крім того, він оснащений таймером, що дозволяє встановити тривалість роботи пристрою перед автоматичним відключенням, щоб забезпечити економію енергії та зручне використання. Є ключовий перемикач, вбудованих 8 мелодій, перемикач в один клік, відключення за часом 30 хвилин, 60 хвилин, 90 хвилин .
Характеристики:
- Ємність батареї: 500mAh
- Матеріал: пластик
- Підключення: USB
- Час заряджання: 2-4 години
- Час роботи: 20 годин
- Розміри: 65 х 30,5 х 120 мм
- Вага: 110 грамів

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HechPro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 0.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Портативний |
| Харчування | USB |
| Число каналів | 1 |
- Ціна: 528,60 ₴






